De Craciun … partea a II-a

Asa cum am promis, revin cu alte secvente din cadrul spectacolului de Craciun oferit de catre elevii scolii noastre. Doresc sa-i felicit inca o data pentru toata munca depusa, pentru toate orele petrecute la repetitii, pentru cateva lacrimi amare …. , pentru acest spectacol minunat pe care l-au oferit. Nu in ultimul rand felicitari profesorilor si invatatorilor care i-au pregatit si mii de multumiri celor care au donat din suflet pentru copiii defavorizati.

1. Sceneta Scrisoare catre Mos Craciun. Interpreteaza Daniel Petruse si Sonia Deliman.

2. Colind de Craciun. – chitara si voce: Estera Gabor.

3. Sonia, Nicoleta, Alexia, Noela si Carolina: Team Number One!!!

Categorii pentru acest articol: Diverse

ABONARE

Abonati-va pentru a primi pe e-mail fiecare anunt imediat ce este publicat pe site

- serviciu oferit de FeedBurner -