Spectacol de Craciun – 2013 – secvente video

Am revenit cu alte secvente video din cadrul spectacolului caritabil de Craciun organizat si prezentat in cea mai mare parte de elevii Scolii Gimnaziale Nr.1 Nucet. Privind retrospectiv, putem afirma ca in ansamblu a fost un spectacol reusit cu multe momente frumoase si interesante, o imbinare reusita intre traditional si modern. Desigur ca intotdeauna este loc de mai bine si de aceea de fiecare data ne propunem sa ne autodepasim. As dori sa multumesc si eu pe aceasta cale tuturor celor care s-au implicat in organizarea si desfasurarea acestui eveniment de o importanta deosebita in viata scolii noastre si de ce nu si a orasului nostru.

Colind de Craciun

– interpreteaza prof. Marina Tirla

Muzica populara din Bihor

– interpreteaza prof. Marina Tirla