Cros – faza pe sector 2013

La scoala noastra, ziua de vineri 1 noiembrie 2013, o zi superba de toamna, a fost marcata de Competitia Interscolara de Cros, faza pe sector Nucet-Stei.

 

La start s-au aliniat elevi din 4 scoli:

1. SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NUCET
– profesor coordonator, Marcel Jurjiu

2. SCOALA GIMNAZIALA „NICOLAE BOGDAN” VASCAU
– profesor coordonator, Simona Bodin

3. SCOALA GIMNAZIALA „GEORGIU POPA” CAMPANI
– profesor coordonator, Elena Rengle

4. SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PIETROASA
– profesor coordonator, Remus Cristian

 

Castigatorii au fost premiati la sfarsitul concursului de catre doamna director a Scolii Gimnaziale Nr.1 Nucet, profesor Liliana Mirela Meza si domnul profesor Marcel Jurjiu. Meritul pentru reusita acestei activitati le revine insa tuturor participantilor si profesorilor coordonatori carora le multumim si ii felicitam inca o data pentru efortul depus. Multumim totodata si Politiei Orasului Nucet pentru sprijinul pe care ni l-a acordat in desfasurarea acestei activitati. Felicitari castigatorilor si mult succes in fazele superioare ale competitiei !!!

 

Categorii pentru acest articol: Activitati extrascolare

ABONARE

Abonati-va pentru a primi pe e-mail fiecare anunt imediat ce este publicat pe site

- serviciu oferit de FeedBurner -