Punti intre generatii

La Scoala Gimnaziala Nr.1 Nucet actiunile caritabile nu constituie o noutate sau un fenomen izolat, asa ca printre multele activitati facute in cadrul proiectului *PUNTI  INTRE  GENERATII*, desfasurat in parteneriat cu ASOCIATIA PENTRU ASISTENTA SOCIALA *NICOLAE POPOVICIU*- Baita-sat, se enumera si activitatea de voluntariat din data de 24.05.2013,la care elevii clasei a IV-a, condusi de d-na institutor BOTA-IOANA RODICA  si d-nul prof. documentarist KLEIN OCTAVIAN au incercat sa aduca un zambet pe fetele persoanelor aflate acolo distrandu-i cu niste secvente comice.

Multumirea ne-a fost adusa cand pe chipurile lor au aparut zambetele.

 

MULTUMIRI D-NEI DIRECTOR, MEZA MIRELA ,DAR SI D-LUI PREOT, NICOLAE BURA !

 

Categorii pentru acest articol: Parteneriate

ABONARE

Abonati-va pentru a primi pe e-mail fiecare anunt imediat ce este publicat pe site

- serviciu oferit de FeedBurner -