Punti intre generatii

Fotografii-0243

La Scoala Gimnaziala Nr.1 Nucet actiunile caritabile nu constituie o noutate sau un fenomen izolat, asa ca printre multele activitati facute in cadrul proiectului *PUNTI  INTRE  GENERATII*, desfasurat in parteneriat cu ASOCIATIA PENTRU ASISTENTA SOCIALA *NICOLAE POPOVICIU*- Baita-sat, se enumera si activitatea de voluntariat din data de 24.05.2013,la care elevii clasei a IV-a, condusi de d-na institutor BOTA-IOANA RODICA  si d-nul prof. documentarist KLEIN OCTAVIAN au incercat sa aduca un zambet pe fetele persoanelor aflate acolo distrandu-i cu niste secvente comice.

Multumirea ne-a fost adusa cand pe chipurile lor au aparut zambetele.

 

MULTUMIRI D-NEI DIRECTOR, MEZA MIRELA ,DAR SI D-LUI PREOT, NICOLAE BURA !

 

Voturi pentru acest articol:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (4 voturi, media: 9,75 din 10)

Categorii pentru acest articol: Parteneriate

ABONARE

Abonati-va pentru a primi pe e-mail fiecare anunt imediat ce este publicat pe site

- serviciu oferit de FeedBurner -

Un comentariu
  • 28 mai 2013 - 19:25

    A fost o experienta … interesanta. Atat pentru noi cat si pentru elevii clasei a IV-a. Felicitari !!!

Lasa un comentariu: